incandescent-lifes
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Doar roz, chiar si printre lacrimi

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cherry

Cherry


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/11/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyDum Noi 29, 2009 8:51 pm

Statea pe pat, priviind lampa roz de care erau agatate esarfe colorate. Se plictisi sa se mai uite in aceeasi diretie, asa ca se ridica cu greu, si merse pana la televizor
Sus In jos
Sung Hyo

Sung Hyo


Mesaje : 165
Data de inscriere : 01/12/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMar Dec 01, 2009 3:44 pm

Ma plimbam plictisita pe hol.M-am oprit instantaneu in fata unei use roz. Usa roz?Wow!Ce tare ! Am batut usor asteptand sa mi se raspunda. Pun pariu ca aici sta o fata.Yey!O sa am si eu prietena...buna si una decat niciuna..
Sus In jos
Cherry

Cherry


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/11/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMar Dec 01, 2009 5:38 pm

-Da, da, imediat! zise blonda, mergand spre usa. Vizitatori, ce palpitant. Deschise usa, zambiind.
-Hyy, eu sunt Cherry!
Sus In jos
Sung Hyo

Sung Hyo


Mesaje : 165
Data de inscriere : 01/12/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMar Dec 01, 2009 6:18 pm

-Helllo!Ma numesc Sung Hyo.Sper ca nu te-am deranjat.Dar sunt noua pe aici si ma simt foarte singura.Iar pisica nu ma poate inveseli -__-". Am zis eu zambind
Sus In jos
Cherry

Cherry


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/11/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMar Dec 01, 2009 7:38 pm

-Bine ai venit pe aici, Sung Hyo! Nu, sigur ca nu m-ai deranjat, intra... Nici mie nu imi tine companie lampa aia.
Sus In jos
Sung Hyo

Sung Hyo


Mesaje : 165
Data de inscriere : 01/12/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMar Dec 01, 2009 7:57 pm

Am chicotit usor.
-Ma bucur ca in sfarsit am si eu companie...M-am asezat pe pat zambind si analizand camera.Cherry,tu cati ani ai?Apropo,ai un nume foarte frumos.
Sus In jos
Cherry

Cherry


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/11/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMar Dec 01, 2009 9:06 pm

-Multumesc, mie nu-mi place, e prea pompos. Ahh, eu am 18 ani. Tu? Si apropo, te servesc cu ceva?
Sus In jos
Sung Hyo

Sung Hyo


Mesaje : 165
Data de inscriere : 01/12/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMar Dec 01, 2009 9:09 pm

-Si eu tot optispe.Am zambit.Pai...as dori niste apa minerala daca ai si nu te superi. O idee...hai sa facem schimb de nume.Am zis chicotind
Sus In jos
Cherry

Cherry


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/11/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMar Dec 01, 2009 9:16 pm

-Sung Hyo, uhh ce frumos suna! zise bruneta, aeriana, cand turna apa intr-un pahar... Poate prea mult, caci lichidul transparent dadu pe afara
Sus In jos
Sung Hyo

Sung Hyo


Mesaje : 165
Data de inscriere : 01/12/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMier Dec 02, 2009 3:11 pm

-Uhm...Cherry,vezi ca ai dat pe langa.M-am dus repede langa ea si am ridicat sticla.Data viitoare fii mai atenta,am zis chicotind
Sus In jos
Cherry

Cherry


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/11/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMier Dec 02, 2009 6:13 pm

-Umm, scuze scuze! zise blonda, revenindu-si. Lua o lavetica si sterse bufetul, priviind paharul. Isi dadu o palma in cap.Cap blond!
Sus In jos
Sung Hyo

Sung Hyo


Mesaje : 165
Data de inscriere : 01/12/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMier Dec 02, 2009 6:23 pm

Am ras amuzata.
-Lasa,nu tre` sa faci asa.Si mie mi se intampla.Cam des.Ce sa-mi faci?Sunt aiurita...si vad ca mi-am gasit clona.
Sus In jos
Cherry

Cherry


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/11/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMier Dec 02, 2009 6:25 pm

-Da, dar tu nu esi blonda, credeam ca doar cele "din neamul meu" sunt zapacite si aeriene.
Sus In jos
Sung Hyo

Sung Hyo


Mesaje : 165
Data de inscriere : 01/12/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMier Dec 02, 2009 6:39 pm

Am ras usor.
-Eu nu cred ca numai blondele sunt aeriene si zapacite.Crede-ma,nu este asa.Nu te chinui singura, ca nu rezolvi nimic.
Sus In jos
Cherry

Cherry


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/11/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMier Dec 02, 2009 6:52 pm

-Bine, uite, poftim.. zise ea, dandu-i paharul
Sus In jos
Sung Hyo

Sung Hyo


Mesaje : 165
Data de inscriere : 01/12/2009

Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi EmptyMier Dec 02, 2009 6:54 pm

-Multumesc!Uhm...si Cherry, ce trupe in materie de muzica iti plac?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty
MesajSubiect: Re: Doar roz, chiar si printre lacrimi   Doar roz, chiar si printre lacrimi Empty

Sus In jos
 
Doar roz, chiar si printre lacrimi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
incandescent-lifes :: City :: Apartamente-
Mergi direct la: