incandescent-lifes
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ora de artă

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Chris
Admin
Chris


Mesaje : 184
Data de inscriere : 29/11/2009

Ora de artă - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de artă   Ora de artă - Pagina 2 EmptyDum Noi 29, 2009 10:52 pm

Radeam in continuare,nu ma puteam opri am ramas fara oxigen asa mi se intampla deseori cand radeam prea mult.
'Drace nu dinou'
Sus In jos
Cherry

Cherry


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/11/2009

Ora de artă - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de artă   Ora de artă - Pagina 2 EmptyDum Noi 29, 2009 10:52 pm

-Geez, ce face, e o sansa la 100 sa aterizeze in copac
Sus In jos
Chris
Admin
Chris


Mesaje : 184
Data de inscriere : 29/11/2009

Ora de artă - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de artă   Ora de artă - Pagina 2 EmptyDum Noi 29, 2009 10:54 pm

Am inceput sa ma bat in piept incercant a tusi,mi-au dat si lacrimile eram blocat.
'Undei sormea acum??'
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Ora de artă - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de artă   Ora de artă - Pagina 2 EmptyDum Noi 29, 2009 10:55 pm

Sări, deschizând puternic ochii, încercând să nu aterizeze într'o poziţie în care şi'ar putea rupe vreo mână
'şi uite aşa par una ce a scăpat de la nebuni' gândi în timp ce atinsese cu picioarele pământul, printr'o minune aterizând în picioare,în scurt timp căzând în genunchi, fiind nevoită să rămână aşa pentru a'şi reveni
'ehh, nu e nimic grav, cred'
Sus In jos
Chris
Admin
Chris


Mesaje : 184
Data de inscriere : 29/11/2009

Ora de artă - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de artă   Ora de artă - Pagina 2 EmptyDum Noi 29, 2009 11:00 pm

Capul meu a aterizat puternic pe banca eram lesinat si alb la fata.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Ora de artă - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de artă   Ora de artă - Pagina 2 EmptyDum Noi 29, 2009 11:02 pm

'waah, sper să nu mă vadă nimeni >> Slavă Domnului că nu'i sormea aici, m'ar fi omorât ea acum, dacă ar ştii că iarăşi am sărit pe geam xD'
Sus In jos
Chris
Admin
Chris


Mesaje : 184
Data de inscriere : 29/11/2009

Ora de artă - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de artă   Ora de artă - Pagina 2 EmptyDum Noi 29, 2009 11:04 pm

Mi-am revenit la un moment dat,
-Frate era sa mor.spun ridicandu-ma iesind ,tusind pe usa.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Ora de artă - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de artă   Ora de artă - Pagina 2 EmptyDum Noi 29, 2009 11:06 pm

'deci, trebuie să mă ridic, sau măcar să mă trag de aici xD' Gândi în timp ce încercă, însă fără prea mare succes să se ridice
'cred că picioarele or sunt rupte, or amorţite' zise încercând să se târască lângă un copac
'aici nu mă mai vede chiar toată lumea xD'
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ora de artă - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de artă   Ora de artă - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Ora de artă
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
incandescent-lifes :: School :: Sala de arte-
Mergi direct la: