incandescent-lifes
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O zi libera for fun !

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Chris
Admin
Chris


Mesaje : 184
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 8:44 pm

-Hm..parcul de sckate...perferc.murmur ducandu-ma spre o scara.
Sus In jos
Cherry

Cherry


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 8:52 pm

Nu era in stare sa se dea azi cu skate-ul, asa ca doar privea de la departare rampa mare
Sus In jos
Chris
Admin
Chris


Mesaje : 184
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 8:56 pm

Am decis sa ma duc pe rampa si sa fac ceva distractiv.Mi-am dat drumul de sus in viteza mare am facut un flic-flac in aer.Apoi m-am indepartat usor prea plictisit de rampa.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 8:57 pm

Privea de pe o bancă, luându'şi şi ea skate'ul, însă nu prea avea chef să se dea. Îşi scoase din ghiozdan carneţelul, începând să schiţeze pentru noua ei manga
Sus In jos
Chris
Admin
Chris


Mesaje : 184
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:00 pm

Am decis sa stau de o parte de data asta nu ma simteam prea bine, o fi fost de la petrecerea de aseara.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:02 pm

Făcu o pauză, ridicându'şi privirea, privind atentă prin jur
'heh, poate ar trebui să mă dau şi eu, dacă tot sunt aici xD'
Sus In jos
Cherry

Cherry


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:03 pm

Se ridica de pe banca, incepand sa se plimbe pe margine. Ajunse sa e catere pe bordura inalta, mergand pe ea, cu mainile intinse ib lateral
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:05 pm

'poate cade' îşi zise în gând, îndreptându'se spre rampă
'sau poate cad eu'
Îşi dădu drumul, făcând câteva mişcări, sperând să nu cadă
'totuşi încă mai pot, şi mai ştiu xD phew'
Sus In jos
Chris
Admin
Chris


Mesaje : 184
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:07 pm

-Whaa ce de fete ...spun privind in jur.
-Aia e draguta,si aia,asta bleah...am inebunit.murmur asezandu-m pe o bordura
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:12 pm

Se opri, luând skate'ul în mână, îndreptându'se spre banca unde îşi lăsă ghiozdanul, scoţând o sticlă de Cola
Sus In jos
Sawa

Sawa


Mesaje : 18
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:13 pm

Am ajuns la intrarea in parc avand skate'ul in mana si ma uitam imprejur dupa vreo rampa avand chef sa ma distrez.
Sus In jos
Cherry

Cherry


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:14 pm

-Ahh cred ca exagerez cu comportamentul meu... spuse blond incet, sarind de pe bordura
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:14 pm

După ce îşi potoli setea, se aşeză înapoi pe bancă, privind în jurul ei, observându'şi într'un final sora
Sus In jos
<Sarany>
Admin
<Sarany>


Mesaje : 205
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 29
Localizare : pe scaunXD

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:16 pm

Am sarit pe placa si m-am indreptat spre parcul de skate. L-am vazut pe Chris de la departare. Pentru a ajunge la el am sarit peste o banca, oprindu-ma langa el.
- Buna fratioare.
Sus In jos
https://incandescent-lifes.forumgratuit.ro
Sawa

Sawa


Mesaje : 18
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:18 pm

Dupa o privire aruncata asupra parcului m-am decis sa o iau duin loc,m-am uract pe skate si ma indrept spre centrul parcului.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:19 pm

'măh, o să'i fac ochelari'
Se ridică rapid, urmărind'o, trâgănd'o de tricou înspre ea
-astăzi mergem la oftalmolog, sweetie.
Sus In jos
Chris
Admin
Chris


Mesaje : 184
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:20 pm

-Sormeo!Ce faci ?spun privind-o pe tanara
Sus In jos
Sawa

Sawa


Mesaje : 18
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:22 pm

-Geez,puteai sa te abtii de la asta,stiai? puteai doar sa ma strigi zise fata vizibil iritata de gestul surorii ei.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:23 pm

-nu sunt bună la strigăte, şi tu ştii asta prea bine, eu vorbesc şoptit, şi acum te aştepţi să urlu după tine...heh, uneori îmi dai impresia că nu mă cunoşti deloc, zise aceasta oftând scurt, dându'i drumul la tricou
Sus In jos
<Sarany>
Admin
<Sarany>


Mesaje : 205
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 29
Localizare : pe scaunXD

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:24 pm

Ma uit spre rampa.
- Am venit sa ma dau cu rolele. Vi cu mine?
Sus In jos
https://incandescent-lifes.forumgratuit.ro
Chris
Admin
Chris


Mesaje : 184
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:26 pm

Ridic sckatu`
-Daca vrei,sigur!Ce nu fac eu pentru sora mea...
Sus In jos
Sawa

Sawa


Mesaje : 18
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:29 pm

-Eh,oricum nu era nevoie sa ma tragi asa si acum ca ne-am intalnit ce-ar fi sa ne "plimbam" un pic?ce zici? intreba fata cu un glas jucaus.
OFF: Uite care e faza. Incercati sa faceti cumva incat personajele noastre sa interactioneze. Altfel va fi o confuzie continua.
Sus In jos
<Sarany>
Admin
<Sarany>


Mesaje : 205
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 29
Localizare : pe scaunXD

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:30 pm

Il imbratisez.
- Multumesc frate.
Si ii dau usor drumu.
Sus In jos
https://incandescent-lifes.forumgratuit.ro
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:30 pm

-heh, sigur. răspunse zâmbind slab, îndreptându'se spre rampă
Sus In jos
Chris
Admin
Chris


Mesaje : 184
Data de inscriere : 29/11/2009

O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! EmptyDum Noi 29, 2009 9:37 pm

M-a indreptam plictisit spre rampa in urma surori mele,in acel timp am intrat usor in Sawa.
-Scuze.spun ducandu-mi mana la ceafa
Sus In jos
Continut sponsorizat





O zi libera for fun ! Empty
MesajSubiect: Re: O zi libera for fun !   O zi libera for fun ! Empty

Sus In jos
 
O zi libera for fun !
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
incandescent-lifes :: City :: Skate park-
Mergi direct la: