incandescent-lifes
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Etto, 'ello!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Etto, 'ello! Empty
MesajSubiect: Etto, 'ello!   Etto, 'ello! EmptyLun Noi 30, 2009 2:02 pm

so...mă încumet eu prima >>
Name: ehh, nick'ul, d'asta există xD
Age: etto, nici p'asta nu o spun cu precizie, heh, nu'mi place să dau acest detaliu :]]
Music: ahh...too much to say xD să vedem totuşi, să înşir câteva pentru a vă forma o idee, anyway, întâi de toate specific că sunt rock and j'rock addict <333 deci, trupe: alice nine, the gazette, ayabie, danger gang, an cafe, kat-kun, tommy heavenly6, BoA, anna tsuchiya, olivia luftkin, koda kumi, LM.C, nightmare, on/off, AAA, miyavi, gackt, ai otsuka, linkin park, green day ;x, good charlotte, bowling for soup, simple plan, nickelback etc...etc :]]
Some stuff about me xD: Fire complicată, încăpăţânată [ca un catâr :]] nu de alta, da' sunt taur xP], amuzantă [mdeah, fac haz de necaz, sau nu :]]], aeriană, deşi, pot fi şi cu capul pe umeri, exagerat de mult uneori -.-', enfin, mai sunt şi nebună [precizare: nu d'aia care ajunge la sanatoriu :]]], ahh da, la mine sarcasmul şi ironia domină, so, nu mă luaţi în seamă când sunt frustrată sau stresată, nu am nimic personal cu cineva, dar dacă mă prinde în starea aia trebuie să mă suporte, sau să mă ajute să mă calmez [nici o şansă, cum spun eu: 'nu poţi opri un tren care a deraiat deja' :]]]. Starea mea de spirit se schimbă uşor, asta poate fi derutant, chiar şi pentru mine însămi -.-'. Gata, am spus destul, spun PUNCT.
Favorite colours: black <3333, urmat de blue [dark xD], and...purple [din câte am observat multora le place :]]]
Hobbiez: well, mai nou cititul [pasiune revenită], şi de manga, şi de cărţi :3, vizionatul anime'urilor, desenatul [chiar dacă spun de mai bine de o lună că mă apuc din nou de desenat, dar aceea zi întârzie să apară], net'ul, ofc, and or mai fi, pe moment sunt în pană de idei xD
gata, cam atât, vă ajunge!
Întrebări, ceva...?
ahh da...să nu uit, B'BYE~
Sus In jos
<Sarany>
Admin
<Sarany>


Mesaje : 205
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 29
Localizare : pe scaunXD

Etto, 'ello! Empty
MesajSubiect: Re: Etto, 'ello!   Etto, 'ello! EmptyLun Noi 30, 2009 2:12 pm

Ma bucur ca cineva a facut o prezentare, DUPA ce am spus ca asta e obligatoriu. E bine ca lumea se uita la anunturi:-?
Well.. bun venit pe forum... (trebuia sa spun asta de ieri)
Sus In jos
https://incandescent-lifes.forumgratuit.ro
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Etto, 'ello! Empty
MesajSubiect: Re: Etto, 'ello!   Etto, 'ello! EmptyLun Noi 30, 2009 2:16 pm

e o întârziere de o zi doar :]] geez, nu mi'am mai pus o prezentare de ceva timp :-? oricum, noroc cu copy/paste :3 m'a salvat =]]
so, arigatou again.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etto, 'ello! Empty
MesajSubiect: Re: Etto, 'ello!   Etto, 'ello! Empty

Sus In jos
 
Etto, 'ello!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
incandescent-lifes :: Welcome :: Welcome-
Mergi direct la: