incandescent-lifes
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Dintr-o parte in alta a parcului

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Jonghyun
Admin
Jonghyun


Mesaje : 181
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Branesti

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 12:23 am

Eram cam plictisit si afara era vreme frumoasa.. Cum puteam sa stau inauntru? Macar pentru cateva ore voiam sa ma plimb printr-un parc. Intr-un final am ajuns in parcul central...hmmm era asa cum mi-am dorit.. M-am asezat pe o banca care avea un copac in spate si o acopera perfect. Am ramas cu ochii pe cer.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 12:36 am

Se plimba prin parc, având căştile fixate în urechi, ignorând totul în jurul ei, privind doar cerul, astfel mai având puţin şi lovindu'se de un stâlp
'ouch xD trebuie să fiu mai atentă'
Sus In jos
Jonghyun
Admin
Jonghyun


Mesaje : 181
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Branesti

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 12:40 am

Ceva imi distrase atentia..era muzica. Am privit in jur si am observat pe cineva cunoscut. Am insistat sa privesc ba sa ma holbez mai ales ca luase in brate un stalp, sigur duruse.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 12:41 am

-geez, şi ziceam că nu pot fi mai aeriană de'atât -.-
Îşi duse încet mână la cap, dând să râdă de ea însăşi
Sus In jos
Jonghyun
Admin
Jonghyun


Mesaje : 181
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Branesti

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 12:48 am

Pentru o clipa m-am speriat. Dar pentru ce imi faceam atatea griji pentru o persoana pe care doar am vazut-o de cateva ori? Mi-am dat o plama usoara peste fata.
-Jonghyun trezeste-te!
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 12:50 am

Bufni în râs, depărtându'se de acel stâlp
'ohh da, i'm a baka -.-'
Sus In jos
Jonghyun
Admin
Jonghyun


Mesaje : 181
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Branesti

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 12:59 am

Aproape ca era in fata mea. Un batran cu un ziar se aseza langa mine. I-am smuls ziarul din mana. Urmand sa iau o palma la care toata lumea se intoarse cu ochii spre mine.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 1:00 am

'huh...'
Îl privi amuzată, dând să se apropie de el
'măcar nu sunt singura care păteşte câte ceva...'
Sus In jos
Jonghyun
Admin
Jonghyun


Mesaje : 181
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Branesti

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 1:07 am

Am lasat capul sa cada rusinat. Cum am putut sa fac asa ceva? Mi-am cerut scuze, apoi nenea a plecat de langa mine, poate chiar ma si injurase...
-Viata mea e inutila...
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 1:09 am

-niciodată să nu mai spui asta! zise aceasta, aşezându'se pe bancă
-aş putea să o spun şi eu după ce am făcut o coliziune cu stâlpul, dar am râs de mine, fă şi tu la fel xD
Sus In jos
Jonghyun
Admin
Jonghyun


Mesaje : 181
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Branesti

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 1:16 am

Tot cu capul in jos i-am raspuns.
- Asta nu e singurul motiv pentru care viata mea e inutila. La un punct anume am murit dar totusi sunt in viata..
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 1:18 am

-ah, înţeleg unde baţi, well, viaţa are şi urcuşuri şi coborâşuri, trebuie să le faci faţă ambelor, altfel nu supravieţuieşti, lumea nu e bună, iar persoanele într'adevăr bune se găsesc rar, iar celelalte doar se prefac a fi...
Sus In jos
Jonghyun
Admin
Jonghyun


Mesaje : 181
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Branesti

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 1:34 am

Mi-am ridicat privirea uitandu-ma in ochii ei.
-Nu stiu daca poti intelege ce am simtit si ce simt!
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 1:36 am

-nu te considera singurul asuprit, nu ai fost singurul, şi nu eşti singurul, ce, din câte observ, a suferit din dragoste...dar sincer, îţi spun, poţi vindeca o inimă rănită nu singur, ci cu ajutorul altuia...
Sus In jos
Jonghyun
Admin
Jonghyun


Mesaje : 181
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Branesti

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 1:45 am

- Poate ca da poate ca nu... de atunci jumate din viata mea s-a prabusit pur si simplu. Nu a fost ceva peste care am putut sa trec usor... am facut multe tampenii.
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 1:47 am

-te cred, şi mai cred că prezenţa mea ori te sperie, ori ceva îţi face...corect? spune'mi în faţă, nu te forţez să mă suporţi, sau agreezi...
Sus In jos
Jonghyun
Admin
Jonghyun


Mesaje : 181
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Branesti

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 1:54 am

-AH nu e nimic legat de persoana ta.. nu mi-ai facut nimic dar e o alta problema generala...
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 1:56 am

-nu mai eşti în stare să stai aproape de o fată...? Mă poţi considera un băiat, sunt destul de băieţoasă
Sus In jos
Jonghyun
Admin
Jonghyun


Mesaje : 181
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Branesti

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 10:47 am

Ma inrosisem tot.
-Nu e chiar asa...doar ca nu ma simt in apele mele cand sunt singur cu o fata..
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 10:49 am

-mda, se observă, doar că...nu toate fetele sunt la fel, eu sunt o ciudăţenie, zise râzând slab
Sus In jos
Jonghyun
Admin
Jonghyun


Mesaje : 181
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Branesti

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 11:03 am

M-am uitat cu coada ochiului la ea.
-Ba nu esti, am vazut fiinte mai ciudate. Ba chiar imi place si parul tau...
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 11:05 am

-mdeah, poate nu sunt neapărat o ciudăţenie în exterior, dar sunt în interior..zise lăsându'şi capul în jos, răzănd slab
Sus In jos
Jonghyun
Admin
Jonghyun


Mesaje : 181
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Branesti

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 11:13 am

Dintr-un impuls am luat-o cu o mana de gat si i-am dat o mica castana.
-Oh! Scuze...n-am vrut...
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 297
Data de inscriere : 29/11/2009

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 1:41 pm

Bufni în râs, privindu'l scurt
-nu e nimic, răspunse râzând
Sus In jos
Jonghyun
Admin
Jonghyun


Mesaje : 181
Data de inscriere : 29/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Branesti

Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului EmptyLun Noi 30, 2009 5:58 pm

Cand am vazut ca a inceput sa rada nu prea m-am mai putut abtine nici eu.
- Sunt cam babo.
*babo = prostut/prost
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dintr-o parte in alta a parcului Empty
MesajSubiect: Re: Dintr-o parte in alta a parcului   Dintr-o parte in alta a parcului Empty

Sus In jos
 
Dintr-o parte in alta a parcului
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
incandescent-lifes :: City :: Parcul central-
Mergi direct la: